, ,

Shporta organizuese


890L

SHPORTA ORGANIZUESE

Sistemoni raftet tuaja dhe kurseni kohe fale shportave.

Ndertohen nga materiali i cilesise se larte dhe eshte reziztent ndaj perdorimit.

Dizajne moderne dhe pershtaten me cdo ambient te shtepise suaj.

Pastrohet lehtesisht dhe eshte rezistent ndaj njollave.

Mund ta vendosni ne cdo ambient te shtepise si dekor por edhe per te ruajtur cdo gje qe deshironi

Shportat gjejne perdorim ne kuzhine duke organizuar ushqimet tuaja, ne tualet duke organizuar produktet e kozmetikes, peshqirat ose ne raftet tuaja.

Permasa: 20×15 cm dhe 18×13 cm

SKU: t03389 Kategori: , ,
permasa

20×15 cm, 18×13 cm

ngjyra

blu, bezhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat