,

Shtrydhese elektrike per qitro FUEGO 601D

Fuego

2,500L

SHTRYDHESE ELEKTRIKE PER QITRO FUEGO

Shtrydhese elektrike per qitro me kapacitet 700ml.

Koni me vete rrotullim ju siguron qe te merrni sa me shume leng duke nderruar drejtimin me cdo shtypje.

Pastrim i lehte pasi te gjitha pjeset e levizshme jane te sigurta ne pjatalarese.

Shenimi transparent i shkalles mundeon matjet per perdorim te sakte ne receta dhe pije.

Kapaciteti i madh 700ml leng per te gjithe familjen.

Karakteristika:

– Materiali: plastikë ABS
– Ngjyra: jeshile
– Kapaciteti: 700ml
– Konsumi i energjisë: 40 W
– Furnizimi me energji elektrike: 220-240V
– Frekuenca: 50/60Hz


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: je-601d Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Fuego

LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat