,

Shtrydhese shege e portokalli – per leng te fresket

Te ndryshme

 • Shtrydhëse profesionale me material prej gize dhe çelik inox.
 • E lehtë dhe e thjeshtë për t’u përdorur.
 • Shtrydhëse manuale e cila nuk ka  nevojë për energji.
 • Merrni lëng të freskët shege, portokalli, limoni etj.

5,490L

SHTRYDHESE SHEGE AGRUMESH

Shtrydhese agrumesh per shege e portokalli – Shtrydhesja me e mire e agrumeve e frutave manuale super cilesore

Shtrydhese shege per frutat profesionale. Ju lejon te merrni sa me shume lengun e mundshem nga llojet e agrumeve  portokallet, limonet, sheget etj me nje shtypje te dorezes.

Doreza ergonometrike e gomes ju jep nje kontroll te shkelqyeshem për të shtrydhur  lengun. Pjeset e ndashme bejne qe larja te jete sa me e lehte.

Shtrydhese frutash profesionale  me cilesi te larte celiku te pandryshkshem, kunder korrozionit. Ne krahasim me shtrydheset e tjera, shtrydhesja manuale ju ofron perqindje më të madhe te lengut se shtrydheset e tjera.

Një nga   pajisjet teper cilesore,  praktike dhe shum e lehte per tu perdorur qe në vitin 2013.  Mund ta lani  pa asnje problem, pas cdo perdorimi. Ju lutem ta lani manualisht, jo ne lavastovilje pajisjen.

Merrni deri ne 25% me shume leng krahasuar me lengjet e tjera dhe 37% te vitaminave dhe mineraleve.

SHTRYDHESE PER SHEGE & AGRUMESH

Ne kete shtrydhese shege dhe portokalli  manuale, në një të gjitha  lengu i frutave nga llojet e frutave si portokalli, molle dhe dardha ju siguron mjaftueshem vitamine C te mjaftueshme per nje dite. Vitamina C rrit imunitetin e trupit tuaj.
shtrydhese per fruta blerje online ibuy alVlerat e lëngut të shegës për shëndetindhe lëkurën  janë të pamohueshme. Konsumoni lengun e sheges ne menyren me te mire te mundshme duke e pergatitur ate vete ne shtepi.
Leng karrote i pasur me celuloze te paperpunuar ndihmon ne eleminimin e toksinave dhe mbeturinave ne trup.

Leng shege dhe qitro ndihmojne ne rregullimin e presionit te gjakut, dhe eshte nje pije ideale diete per grate. E cila do të jetë shume e shendetshme per trupin tuaj.

Cdo frut  qe ju deshironi ta konsumoni, tashme mund ta pini dhe si leng te fresket fale shtrydheses.

Eshte mjeti me praktik, pa nevojen e prizave kabujve apo energjise elektrike. Do u beje gjithcka me te lehte dhe do kurseni me teper kohe.

SI TA PERDORNI KETE SHTRYDHESE?

Pajisja ka nje bazë te gjerë te dizenjuar për stabilitet dhe perdorim sa me te lehte. Prijeni frutin qe deshironi ne gjysem dhe vendoseni duke ushtruar presion mbi dorezen. Keshtu mund të perfitoni lengun maksimal dhe te fresket.

Ne cdo stine, por sidomos në vende ne sezonin e shegeve kjo shtrydhese nuk duhet te mungoje. Jepuni mundesine femijeve tuaj te rriten në vitamina dhe lengje te fresketa.

Mbetjet e lekurave te frutave  mund te perdoren me pas per receta te ndryshme gatimi.

Per te marre leng te fresket nga frutat e parapelqyera nga ju.

E perbere nga materiali celik inox dhe gize me cilësi të lartë, kjo pajisje do qendroje rezistente dhe funksionale per nje kohe shume te gjate.

SHTRYDHESE PORTOKALLI MANUALE 

Pajisja e njësive moderne për shtrydhjen e lëngut është e thjeshtë, prandaj  çdo amvise mund të përballojë, ndërsa bën një minimum përpjekje gjatë funksionimit dhe mirëmbajtjes së produktit.

Qafa është e dizajnuar në atë mënyrë që të vendosen  fruta të tëra, kështu që nuk ka përgatitje të lodhshme paraprake për prerjen, heqjen e farave dhe thelbin.shtrydhje manuale e frutave porosit online ne ibuy al

Për kete model, pjesët e bluajtesit dhe rrjeta janë bërë prej çeliku inox, kështu që acidet në  fruta nuk ndikojnë në to. Karboni i shtuar rrit shumë rezistencën e konsumit, duke bërë që modelet të zgjasin shumë më gjatë.

Kompakte, shumë e qetë dhe e lehtë për t’u çmontuar dhe mbledhur për larje. Kjo shtrydhëse frutash manuale  me performancë të lartë është ideal për përdorim te perditshem për të shtrydhur lëngje frutash të freskëta.

Ekspertët e testuan këtë model, përfundimi është një pajisje plotësisht e besueshme dhe me cilësi të lartë.

Model praktik dhe kompakt, me nje funksionim te sigurt dhe stabilitet te larte eshte ajo qe ju duhet ne nje shtrydhese.

Shijoni lëngun tuaj te preferuar  të shtrydhur!

Kjo  shtrydhese shege portokalli e agrumesh është shumë e përshtatshme për shtrydhjen e frutave.

Dizajni masiv prej gize dhe qëndrueshmëria jo e rrëshqitshme e bazës së ulët dhe një qëndrim i fortë.

Kupa prej çeliku inox, futja e sitës dhe hinka nuk janë korrozive. Çmontohet shpejt dhe lahet lehtë.

Shtrydhëse frutash  e përdorshme në mënyrë të gjithanshme e bërë prej çeliku inox bind për trajtimin dhe pastrimin e saj të lehtë. Baza jo e rreshqitshme e bërë prej gize siguron një qëndrim të fortë.

Shtrydhëse frutash e gjithanshme gize masive – qëndrueshmëri e mirë.

Me nje filxhan,  sitë dhe gyp i bërë nga çelik inox (jo korroziv). Kater këmbë të forta të bëra me PP – bazë jo rrëshqitëse.

Trajtimi dhe pastrimi i lehtë – i sigurt për larjen e enëve. Lëngëzim i lehtë për shkak të nyjës së bërrylit (veprimi i levës), e përshtatshme për agrumet, shegët dhe shumë më tepër.

Karakteristika – Shtrydhese Frutash shtrydhese per lengje frutash blerje online ibuy al
 • Shtrydhese manuale per perdorim shtepiak.
 • Pergatisni lengje te shijshme dhe natyrale.
 • Pastrohet lehtesisht me dore pas perdorimi.
 • I perbere me material celik inox dhe gize.
 • Lengje te fresketa te pergatitura ne shtepi.
 • Me shume vitamina dhe vlera ushqyese.
 • Permasa kompakte dhe peshe normale

 

 

 


Bli ne ibuy.al – Dyqani juaj Online!

SKU: L60-HAND-JUICER Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat