, ,

Shtrydhese per agrume – Citrus juicer Sonifer

Sonifer

2,900L

SHTRYDHESE PER AGRUME – CITRUS JUICER SONIFER 

Shtrydhni lehte dhe shpejt frutat dhe agrumet qe ju preferoni.

Konsumoni lengje te shijshme e plot vlera ushqyese. Shtrydh ne maksimum frutat duke mos i shperdoruar ato.

Kjo arrihet permes rrotullimit automatik qe shoqeron procesin e shtrydhjes.

Cmontohet dhe pastrohet lehtesisht me uje te bolllshem ose ne lavastovilje

Praktike, e merrni kudo me vete fale permasave te saj unike.

Me rrotullim nga te dyja drejtimet, per shtrydhje efikase.

Shtrydhni limon, portokalle, qitro etj me shtrydhesen Sonifer. Ka kapacitet deri ne 1 liter dhe fuqi 25 Watt.

Pastrimi do te jete teper i thjeshte dhe nuk do t’ju sforcoje aspak. Ka nje dizajn shume te vogel edhe kompakt i cili nuk ze hapesire ne kuzhinen tuaj.

Karakteristika

Shtrydhese automatike per agrume

Kapacitet 1 liter.

Fuqi 25Watt.

Ene qelqi


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 6931481242587 Kategori: , ,
brands

Sonifer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat