Sistem muzike Party Speaker CH-8811

Te ndryshme

9,500L

SISTEM MUZIKE PARTY SPEAKER  CH-8811

Boksi ka porta te ndryshme hyrese si Bluetooth, USB, Radio FM, AUX-IN dhe eshte i pajtueshem me telefonin tuaj celular, tabletet, PC,etj.

Eshte i pajisur me nje telekomande pa fisha per lehtesine e perdorimit.

Ka nje prodhim te larte te basit dhe tingull  te paster kristalor. Eshte nje sistem audio perfekt argetimi ne shtepi me teknologji moderne dhe dizajn europian.

Per ata qe preferojne boks cilesor por dhe me pamje terheqese dhe performance superiore, kjo eshte zgjedhja e duhur.

Thjesht Plug and play dhe kenaquni me muziken me te mire.

Specifika

Fuqia e daljes: 10W

I pajisur me telekomande mikrofoni i integruar

Suporton AUX, Bluetooth, USB, Audio Line, karte memorie

SKU: Party Speaker CH-8811 Kategori: Etiketë:
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat