-22%

Smart AI Voice Player | Kasetofon per makinen


 • Sistemi: WINCE.
 • Chipi i përforcuesit të energjisë: 7388.
 • Tensioni:  12V.
 • Ekran: 4.1 inch.
 • Fuqia 45 watt x 4
 • Mbështetje kartën TF.

6,900L 8,900L

KASETOFON – SMART AI VOICE PLAYER

MP5 player mund të pasqyrojë lidhjen me telefonin Android dhe telefonin IOS.

Kasetofoni ka nje ekran ne te cilin mund te shihni cdo gje qe deshironi.

Perbehet me nje mikron edhe altorpolant te integruar.

Me kete kasetofon mund te beni telefonata edhe te degjoni cdo qe deshironi pa e prekur fare celularin tuaj.

Ne te, ju mund te karikoni edhe telfonin tuaj celular.

SPECIFIKATPodofo 1 din 4 1 MP5 Player Touch HD Capacitive Screen Smart AI Voice Function Bli Online iBuy al

 • Sistemi: WINCE.
 • Chipi i përforcuesit të energjisë: 7388.
 • Tensioni:  12V.
 • Ekran: 4.1 inch.
 • DVD player : PO.
 • Mirror Link: PO.
 • GPS: JO.
 • WIFI: JO.
 • Fuqia 45 watt x 4
 • Mbështetje kartën TF.
 • RDS: JO.
 • OBD: JO.
 • Versioni USB: 2.0
 • Formati i figurës: JPG.

Bli Online ne iBuy.al | Porosit Online dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-119 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
color

Black

LLoji

Kasetofon

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat