,

Smartwatch unisex T900 Plus – Fitness tracker

Te ndryshme

2,200L

SMARTWATCH UNISEX T900 PLUS

Smartwatch unisex T900 plus, me dizajn te pershtatshem per meshkuj dhe femra.

Suporton telefonata me Bluetooth / refuzimi i telefonates / pergjigje telefonike.

Monitorues i shendetit tuaj: Monitorim i presionit te gjakut / rrahjet e zemrës / monitori i gjumit / monitori i gjumit / kujtuesi i ulur, etj.

Per funksionet sportive,ora ka modalitetin sportiv profesional, jep informacion mbi hapat, trajektoret dhe kalorite. Funksione të tjera te përfshira ne pajisje jane  kontrolli i muzikës, alarmi, monitorimi i gjumit.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-1234551 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

SmartWatch

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat