Spin Duster 360′ – Furce elektrike pastrimi

As Seen on TV
Gjendje:

95 ne stok


1,200L

95 ne stok

SPIN DUSTER 360′ – FURCE ELEKTRIKE PASTRIMI

Mbani hapësirën tuaj të pastër dhe pa pluhura duke përdorur këtë Spin Duster 360 grade.

I sigurt për përdorim në të gjitha llojet e sipërfaqeve dhe rreth objekteve delikate.

Ky pastrues  ju lejon të pastroni pluhurin nga vendet e larta pa pasur nevojë të përdorni një shkallë.

Ajo përmban një dorezë të zgjatur që përkulet plot 180 gradë, duke ju lejuar të shkoni në vende të vështira për t’u arritur.

Spin Duster 360 Spinning Electrostatic Duster tërheq pluhurin si një magnet për t’i bërë punet tuaja të përditshme të pastrimit shumë më të lehta.

Ajo vjen në një ngjyre tërheqëse të kaltër dhe dizajn shume praktik.

Spin Duster 360 gradespin duster blerje online ibuy al

I sigurt në të gjitha llojet e sipërfaqeve

Perdoret dhe rreth objekteve delikate

Fshini pluhurin nga vendet e larta pa shkallë

Doreza e zgjatur përkulet 180 grade

Tërheq pluhurin si një magnet


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: 081306103251 Kategori:
brands

As Seen on TV

LLoji

Furce pastrimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat