,

Spostues per mobilje me rrota


1,990L

SPOSTUES PER MOBILJE ME RROTA

Spostimi i mobiljeve apo objekteve te tjera te renda, do te jete shume i lehte me kete transportues me rrota.

Dizajni ergonomik ju lejon të ngrini dhe lëvizni mobilje dhe pajisje të rënda pa e lodhur shpinën.

Mban peshe deri ne 150 kg dhe i zhvendos me lehtesi dhe objektet e renda. Ngritje, pozicionim, rregullim dhe nivelim i lehtë per  pajisjet shtëpiake dhe mobiljet.

Vendosni spostuesin, rrotat dhe levizni pajisjen ne disa momente. Lëvizni mobiljet në çdo kohë, të tilla si tavolina, shtretër, divane, rafte librash, piano, frigoriferë dhe çdo mobilje te rëndë.

Për më tepër, do të jetë një ndihmës i shkëlqyeshëm për pastrimin e tyre me lehtesi. Mund të përballojë një peshë prej 150 KG / 330 Lbs dhe ju lehtë mund të lëvizni mobilje ose sende të rënda.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Spostues per mobilje me rrota Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat