,

Spray depilimi per femra Amina – Hair Removal Spray

Amina

1,450L

SPRAY DEPILIMI PER FEMRA AMINA

Spray depilimi per femra Amina – Hair Removal

Benefitet nga perdorimi i tij |

  • Largon qimet lehtesisht dhe plotesisht.
  • Vitamina E nuk lejon lekuren te acarohet dhe te rrudhet. Gjithashtu i dhuron shkelqim.

Perdorimi |
Aplikoni ne vendin qe deshironi te depiloheni dhe lereni te qendroje rreth 5-7 minuta pastaj e largoni me nje picete ose shpelani me uje.

SKU: spray-depilimi-per-femra-amina Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Amina

LLoji

Spray Depilimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat