,

Stabilizues Video Me kamera te integruar | Gimbal

AEE

11,000L

Stabilizues Video Me kamera | Slate Elite +

Stabilizues Video Me kamera te integruar | Rezolucion 4K | Gimbal

Cilesimet Kryesore |
 
Marka | AEE
Modeli | SLate Elite +
Material | Aliazh Alimini
Bateria | 10000mAh
Koha e perdorimit | Aferisht 2 ore
Koha e karikimit | 1 ore e 30 minuta
Ngjyra  | E zeze
Rotullimi | 36 grade
I pershtatshem me pajisje me gjeresi 55mm deri ne 80mm. Me sisteme operimi anroid 4.0 dhe me siper, ndersa iOS 8.0 dhe me siper.
SKU: Stabilizues-Video-Me-kamera-Slate-Elite+  Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

AEE

LLoji

Stabilizues Video

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat