, ,

Stol i palosshem per udhetime ne shitje online

Te ndryshme

690L

STOL I PALOSSHEM PER UDHETIME

Stol i palosshem i pershtatshem per udhetime, kamping, plazh, hiking, karrige peshkimi, stol portativ ne makinen tuaj etj.

Dizajn i thjeshte dhe praktik, mund te paloset dhe te shpaloset brenda pak sekondave lehtesisht.

Bere nga material me cilesi te larte, strukture prej celiku dhe ulese prej pelhure Oxford, sigurojne mbeshtetje te forte dhe te qendrueshme per ulje.

Kompakte dhe te qendrueshme fale kater kembeve me baze kundra rreshqitjes, keta stola jane te pershtatshem per cdo dysheme.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

 

SKU: Q-0222165 Kategori: , ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black & Green

LLoji

Stol portativ

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat