, ,

Super Fishe Remax Lightning | Royalty | 1 meter

Remax

990L

Super Fishe Remax | Royalty 1 meter RC-056i

Super Fishe Remax Lightning | Royalty

 
Cielsimet Kryesore | 
 
Marka | Remax
Modeli  | RC-056i
Gjatesia | 1 meter
Dalje | 2.1A
Ngjyre | Gold, Silver, e zeze
Perdoret per telefona qe kane bazen e karikimit lightning
Material cilesore si suste e cila nuk ndryshket dhe mundeson performance te shkelqyer.
SKU: Super-Fishe-Remax-Lightning-Royalty Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat