Tapet i dyanshem 60*100 cm


1,490L

TAPET I DYANSHEM 60*100 CM

Tapeti i dyanshem eshte perfekt pasi ka dizajne te ndryshme

Nuk eshte e nevojshme per te ndryshuar tapeta por mund ta ktheni direkt ne anen tjeter per te ndyshuar ambientin.

Siguron perdorim afategjate.

Cilesi e larte dhe lahet lehtesisht.

Materiali PVC

 Permasat : 60 x 100 cm

SKU: t2274 Kategori:
Përmasa100 × 60 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat