Tas Qeramike me Doreza dhe Kapak – Fresh Seal Bowl

Te ndryshme

1,190L

TAS QERAMIKE ME DOREZA

Tas Qeramike me Doreza dhe Kapak

Kur mendon tavolinen e ngrenies te vijne ne mend tasat qeramike. Te perdorur ne menyre ideale per te sherbyer ushqim, tasat qeramike gjithashtu shtojne ne nje tryeze hijeshine artistike.

Tas qeramike me kapak lehtesisht te heqshem, me dizajn me lule sjell freski ne tavolinen tuaj.Tas material qeramike. Cilesor dhe me nje dizajn te mrekullueshem. Mund ta perdorni per te plotesuar nevojat tuaja ne kuzhine. Pajisur me kapak per ruajtjen me te mire te ushqimeve tuaja.
Krijuar me qeramike dhe teknikat e saj te posateshme te punes. Trupi i saj eshte i formuar me suva dhe myk  ndersa pjeses se harkuar i eshte dhene forma me rrotat e kthesave. Shtresa e bardhe eshte aplikuar ne siperfaqe per te sjelle nje dizajne sa me te bute, higjenik dhe pa njolla. Lulet jane te pikturuara me pigemnte minerale ne siperfaqe te thare.

Qeramike perfundon me luster qe nxehet serish per te pasur nje shkelqim rrezelites.
Pergatisni tavolinen me te gjithe aksesoret e nevojshem dhe vendosni kte tas qeramike ne qender te saj per te sherbyer ushqimet tuaja. Shtoni elegancen ne sherbimin tuaj unik.

Ibuy.al | Gjithcka qe ju duhet mund ta gjeni ketu! 

SKU: L384-FRESH-SEAL-BOWL Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Ene Kuzhine

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat