,

Tenxhere elektrike Silver Crest – Pressure Cooker 6L

Silver Crest

7,000L

TENXHERE ELEKTRIKE SILVER CREST 6L

Tenxhere elektrike me presion per te gatuar vaktet ushqimore shpejt dhe lehte.

Mos shpenzoni me ore te tera gatimi duke pritur te perfundoje zierja apo pjekia e ushqimeve.

Fale tenxheres me presion ju vendosni perberesit, opsionin e gatimit dhe pjesen tjeter e ben ky multicooker.

Me kapacitetin e bollshem te enes se brendshme prej 6 litrash mund te gatuani vakte te plota per te gjithe pjesetaret e familjes.

Specifika

  • Rregullim automatik i presionit
  • Trup prej celik inoks
  • Ekran LCD i madh
  • Tensioni: 220-240V 50 / 60Hz
  • Funksionet:  Oriz / Supe / Fasule / Peshk / Pule / Mish / Torte

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120207 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Silver Crest

color

Black & Gray

LLoji

Multicooker

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat