,

Multicooker me ekran dixhital Techno TE-621

Techno

7,900L

MULTICOOKER ME EKRAN DIXHITAL TECHNO

Tenxhere me presion multicooker Techno me ekran dixhital.

Pjesa e trupit eshte bere prej material celiku dhe ka veti anti korrozive.

Ne pjesen e perparme multicookeri ka nje panel per opsionet e ndryshme te gatimit i cili shoqerohet nga nje ekran dixhital. Prania e ketij ekrani e ben me te lehte punen.

Kapaciteti i enes se brendshme te saj eshte 6 litra, cka ju mundeson te gatuani per te gjithe anetaret e familjes vakte te bollshme.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120229 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Techno

color

Black & Gray

LLoji

Multicooker

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat