,

Tenxhere me presion Majestic multifunksionale

Majestic

6,500L

TENXHERE ME PRESION MAJESTIC MULTIFUNKSIONALE

Tenxhere multifunksionale me presion Majestic e ben gatimin e perditshem shume me te lehte fale programeve te saj.

Ena e brendshme ka kapacitet prej 5 litra dhe material celik inoksi i cili nuk ngjit dhe i gatuan ushqimet ne menyre te shendetshem.

Tenxherja Majestic eshte kombinim i shkelqyer i tenxhereve te zakonshme me ate me presion.

Me shume funksione te ndryshme per gatime te mishit, orizit, makaronave, peshkut, berjen e embelsirave etj.

Karakteristika

  • Multicooker Majestic
  • Me 8 funksione gatimi
  • Kapacitet 5 litra
  • Fuqia 1000W
  • Sistem mbrojtes per mbi-nxjehjen
  • Mekanizmi i mbylljes me doreze

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120230 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Majestic

color

Black & Gray

LLoji

Tenxhere me presion

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat