,

Tenxhere Gatimi Floria – Set me 6 Cope – Blerje Online

Floria

8,490L

TENXHERE GATIMI FLORIA – 6 COPE

Tenxhere Gatimi Floria – Blerje Online ibuy.al

Te krijuara me material celiku per nje kualitet me te larte dhe sherbim me cilesore per ju. Pergatisni vaktet tuaja ne menyre te sigurte dhe shpejte.
Materiali i celiku ruan nxehtesine dhe pas largimit te saj nga soba, ne kete menyre ju do te sherbeni ushqimin ne temperaturen e duhur per t’u konsumuar.
Mund te perdoren ne te gjitha modelet e sobave. Me karakteristika si ngrohja e shpejte, ruajtja e nxehtesise ju do te gatuani dhe do te kurseni dhe energji njekohesisht krahasuar me tenxheret e tjera.
SKU: tenxhere-gatimi-floria Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Floria

LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat