,

Tenxhere Qeramike Black | Ceramic Pot | Dyqan Online

Te ndryshme

2,200L2,400L

TENXHERE QERAMIKE | CERAMIC POT

Tenxhere Qeramike | Black Ceramic Pot

Vete ideja e tavolines se ngrenies sjell ne mendje imazhin e tasave qeramike. Te perdorura ne menyre ideale per te sherbyer apo gatuar ushqim, enet qeramike gjithashtu shtojne bukurine artistike ne dekorimin e tryezes suaj dhe ne kuzhinen tuaj.

Tenxhere Qeramike e cila mund te perdoret per te bere supe, qull, oriz, qumesht te nxehte etj. Ndertuar me material te cilesise se larte. Eshte dhurate perfekte per nje gatim te shendetshem ne familjet tuaja. Ene gatimi e cila dhuron ushqim me te shijshem krahasuar me tenxheret tradicionale. E mbuluar me luster ne menyre qe tenxherja qeramike te kete nje shkelqim xhevahiri dhe ti rezistoje konsumimit te shpeshte. 

Pergatisni, brinje mishi te ziera, pule, supe plot vitamina dhe gjithcka tjeter qe ju deshironi. Eshte e afte te transferoje energjine shpejte dhe ne menyre te barabarte ne paretet e enes.

Sa me shume e perdorni aq me pak do te ngjise, shtresa e brendshme e saj thith vajin e teper te ushqimit dhe kjo nuk lejon ngjitjen fizike te ushqimit tuaj.
Karakteristikat | Tenxhere Qeramike
  • Materiali: Qeramik
  • Kapaciteti: 4.8ml, 3.4ml
Blerje online ne Ibuy.al | Gjithcka qe kuzhina juaj ka nevoje!
SKU: tenxhere-qeramike-black Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Tenxhere

Kapaciteti

3.4 Litra, 4.8 Litra

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat