Tenxhere Qeramike – Produkte Kuzhine Online


2,490L2,990L

TENXHERE QERAMIKE – HEALTHY CERAMIC CASSEROLE

Tenxhere Qeramike | Produkte Online

Tenxhere Gatimi me strukture qeramike te qendrueshme ndaj nxehjes. E disponueshme ne kapacitet 3.5 litra per 3 deri ne 5 persona, dhe 4.5 litra 4 deri ne 6 persona. Aftesi e mire ne ruajtjen e nxehtesise. Pjesa e brendshme nxehet ne menyre te barabarte dhe ushqimi eshte i lehte per t’u shijuar.

Tenxhere  qeramike e rrumbullaket me funksionalitet te perkryer dhe komoditet modern per gatime te shendetshme dhe te shijshme. Gatuani tava, supe, oriz dhe cdo gje tjeter qe ju dini te gatuani, por me nje shije ndryshe nga gatimet e meparshme. Kjo ene qeramike super rezistente eshte e shkelqyeshme per gatime kur familja juaj perbehet nga nje numer mesatar personash. 

Perdoreni per tiganisje te mishit, sallameve dhe perimeve.  Mund ti perdorni ne soba furre dhe kudo tjeter. Materialet cilesore qe gjenden ne perberjen e saj e bejne ate te afte ti rezistoje temperaturave te larta pa degraduar. Kjo e ben te dobishem per nje larmi te gjere aplikimesh. 

Cilesimet Kryesore | Tenxhere Qeramike 

  • Super rezistente ndaj nxehtesise, mund te nxehet deri ne 800 grade celcius. 
  • Nxehje uniforme dhe e shpejte, njekohesisht kursen dhe energji.
  • Perdoret gjeresisht fale sigurise qe ofron. 
  • Mund te perdoret ne furre, spbe, mikrovale dhe furra konvekse. 
  • Kompakte dhe e lehte per t’u lare. 
  • Gatime Profesionale.

Produkte online ne Ibuy.al | Gjithcka qe kuzhina juaj ka nevoje!

SKU: tenxhere-qeramike Kategori:
Pesha0.2 g/kg
Kapaciteti

3.5 Litra, 4.5 Litra

LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat