,

Tharese flokesh me palosje DSP 1200watt

DSP

Madhesia e thareses se flokeve  DSP dhe doreza e palosshme do ta beje te lehte vendosjen ne nje cante udhetimi, per ta pasur me vete kudo qe ju duhet.

1,800L

THARESE FLOKESH ME PALOSJE DSP 1200WATT

Tharese flokesh DSP me palosje dhe fuqi te larte 1200watt.

Nese do te jeni duke udhetuar dhe ju nevojitet nje tharese flokesh atehere kjo eshte zgjidhja e duhur fale dizajnit te palosshem. Nuk do te zere hapesire ne canten tuaj dhe peshon pak.

Nuk demton dhe nuk djeg floket tuaj, duke i mbajtur gjithmone te shendetshem.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: 998876543530764 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
brands

DSP

color

Pink, Red, White

LLoji

Tharese flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat