,

Tharese flokesh Xiaomi Mi Ionic hair dryer


5,500L

THARESE FLOKESH XIAOMI MI IONIC

Tharese flokesh me kontroll inteligjent te temperatures dhe motorr me shpejtesi te larte.

E fuqishme i pershtatet te gjitha vecorive qe deshironi ne menyre perfekte, tharesja e re e flokeve Xiaomi Mi Ionic eshte ideale per ju.

Teknologjia jonike zvogelon ne menyre efektive elektricitetin statik, rikthen lageshtine natyrale dhe permireson shkelqimin e flokeve.

Specifika

  • Marka: Xiaomi
  • Tensioni : 220V
  • Frekuenca nominale: 50Hz
  • Fuqia nominale: 1800w
  • Ngjyra: E Bardhë
  • Përmasat: 16 x 7.7 x 21.5 cm
  • Pesha: 547 g

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: G-543217 Kategori: ,
Pesha0.7 g/kg
LLoji

Tharese flokesh

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat