,

Tharese per floket me mbajtese


  • Tharse flokesh me montim ne mur
  • Tharsja ka bazen e saj e cila vendoset ne mur
  • Model  praktik dhe i thane floket ne menyre praktike.
  • Dizajni modern dhe praktik
  • Ideal per parukerite, hotelet si dhe qendrat tregtare
  • Permasat: 22 x 18 x 6 cm.

3,290L

THARSE FLOKESH E MONTUAR NE MUR.

Tharse flokesh me mbajtese eshte nje zgjedhje ideale.

Stiloni dhe thani floket tuaj lehtesisht.

Tharsja nuk ka nevoje per raft mbajtes dhe ka bazen e saj e cila vendoset ne mur .

Ky model eshte praktik dhe i thane floket ne menyre praktike.

2 portat USB te vendosura ne bazen e tharses te cilat mund te perdoren per cfaredo gje tjeter.

Materiali ABS eshte plastik i qendrueshem.

Tharsja vjen ne ngjyre te bardhe dhe difuzor per kacurela ne ngjyre platini.

Dizajni modern dhe praktik eshte ideal gjithasht perfekt per parukerite, qendrat tregtare si dhe hotelet.

Permasat: 22 x 18 x 6 cm.

SKU: L22199003 Kategori: ,
Përmasa22 × 18 × 6 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat