,

Thekese Buke Fuego e Bardhe – Blerje Online

Fuego

2,190L

THEKESE BUKE FUEGO T-801C

Thekese Buke Fuego

Pergatisni dy feta buke njekohesisht. E sigurte per t’u perdorur dhe krijuar me materiale qe e mbrojne nga mbinxehja. E lehte per t’u pastruar dhe pershatet lehtesisht ne ambjentin e kuzhines suaj.
Specifikat 

Marka | Fuego

Modeli | T-801C

Fuqia | 700W

Theken 2 feta njekohesisht.

6 nivele kontrolli per thekjen e bukes.

Material inoks.

Ngjyra | E Bardhe

SKU: thekese-buke-fuego Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Fuego

LLoji

Thekese Buke

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat