,

Tigan i thelle per skuqje me kontroll temperature

Te ndryshme

Tigan i thelle per skuqje

Kontroll i saktë i temperatures

Material celik inoks qe nuk ndryshket

3,290L

TIGAN I THELLE PER SKUQJE ME KONTROLL TEMPERATURE

Tigan  i thelle gatimi, me kapak i bere nga siperfaqe inox, veshje te brendshme e cila nuk ngjit per gatim  me te shendetshem dhe te sigurt.

Sipërfaqe e lëmuar dhe e imët, e përshtatshme për soba me gaz dhe induksioni.

Me raft kullues te ndashem te vajit brenda kapakut, per kullimin e lehte te vajit ne tenxhere.

I pajisur me termometer , i lehte për t’u parë dhe kontrolluar ne kohe reale temperaturen e vajit.

Madhësia perfekte per perdorim familjar ose jashte shtepise. I pershtatshem per çdo sobe si gaz, elektrik, induksioni.

Pajisja ideale per kuzhinen

Mund te perdoret per te skuqur patatet, pulen, karkalecat  dhe ushqime te tjera. Me nje dizajn i pajisur me site, ju mund te kulloni vajin gjate skuqjes.

Tava e thelle eshte krijuar posaçerisht per tiganisje te thelle. Nxehtesi e njetrajtshme,  fale kapakut hermetik vaji nuk do dale jashte tiganit edhe gjate skuqjes.

Karakteristika

Ngjyra: Argjend

Materiali: çelik inox

Permasa: 20.5×1.3×16.5cm

SKU: Tenxhere-per-skuqje Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat