,

Toster per sandwich dhe zgarre portative Avinas AV-388

Avinas

5,490L

TOSTER PER SANDWICH DHE ZGARRE PORTATIVE

Sistem Barbeque elektrike me dizajn praktik dhe teper te shendetshem ne gatim fale kullimit te vajit te tepert.

Me vecori per te pergatitur lehtesisht sanduice dhe panine te pjekura ne skare, biftek , pule, peshk dhe  berxolla.

Temperature e rregullueshme gjate gatimit dhe mbyllje e sigurte per shperndarjen e barabarte te presionit dhe shperndarjen e nxehtesise kur mbyllet.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: f-09876557 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

toster

brands

Avinas

color

Black & Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat