Trasmetues wireless LB-Link

Te ndryshme

Wifi Router  LB-Link
Modeli LB-WR-450H
Mbulim sinjali deri ne 465 meter katror
Kater antena 5dBi

2,890L

TRASMETUES WIRELESS  LB-LINK

Trasmetuesi wireless LB-Link eshte krijuar per t’ju dhene perdoruesve akses ne internet me shpejtesi te larte brenda dhe ju lejon te perdorni internetin kudo ne shtepi me shpejtesine me te larte.

Fale kater antenave 5 mBi, arrihen shpejtesi te dhenash deri ne 300 Mbps.

Ka 2 porta LAN 10/100 Mbps, mund të lidhet direkt me 2 kompjutere dhe me telefon.

Ne perputhje me standardet aktuale te rrjetit IEEE 802.11 b / g / n dhe ka nje gjeresi te larte.

Me ndihmen e butonit WPS mund te perdoret lehtesisht nga te gjithe pa qene nevoja per pervoje ne fushen e caktuar.

Pajisja mbrohet nga teknologjia e fundit e kodimit te te dhenave WEP / WPA / WPA2.

Ky model eshte zgjidhja optimale per pajisjen e shtepise me wifi internet.

KARAKTERISTIKA

Modeli LB-WR-450H.

Kater antena 5dBi me perfitim te larte.

Trasmetues wireless.

Teper praktik dhe i lehte ne perdorim.

Maksimumi 64 perdorues.

Mbulimi maksimal i sinjalit wifi : 465 meter katror.

Modaliteti: 5 ne 1.

Optimizimi automatik i QoS.

Mbulimi Superior Wireless


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

SKU: 6925394988885 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat