,

Tripod Xiaomi dhe shkop per Selfie ne shitje

Xiaomi

3,500L

TRIPOD XIAOMI DHE SHKOP PER SELFIE

Tripod Xioaomi  dhe  shkop per selfie per te bere foto edhe video nga te gjitha kendet dhe me rrotullim te plote.

Ky eshte shkop dy ne nje pasi ai me ane te tre kembeve kthehet ne nje tripod fale kembezave te integruara ne trupin e tij.

Gjithashtu ju ndihmon te merrni nje shkrepje me te gjere kur perdoret si shkop selfie. Krahu rrotullues ju lejon ta vendosni ate sipas deshires suaj.

Suporton smartphone Android 4.3 e lart, iOS 5.0 e lart.

Selfie Stick Xiaomi Mi

Selfie stick Xiaomi Mi gjithashtu vjen me nje telekomande Bluetooth qe ju lejon te beni fotografi edhe kur trekembeshi eshte larg.

Pjesa e poshtme e tripodit ka kembe te qendrueshme me materiale qe nuk rreshqasin, duke siguruar sigurine e pajisjes tuaj.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120717 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Xiaomi

color

Black

LLoji

Tripod

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat