,

Uje nga Trendafili i Damaskut – Trupi dhe Shendeti – Dyqan Online

Te ndryshme

1,350L

UJE NGA TRENDAFILI I DAMASKUT

Uje nga Trendafili i Damaskut

Uji i Trendafilit eshte shume i  dobishem ne perkujdesjen qe ju tregoni per lekuren. E mban lekuren e fytyres dhe te trupit tuaj te shendetshem dhe te hidratuar gjate gjithe kohes. Ju mbron gjate ekspozimit ne diell duke reduktuar sekrecionet yndyrore dhe duke mbyllur poret.

Benefitet e perfituara nga perdorimi i tij | 

  • Ndihmon ne terheqjen e lekures.
  • Parandalon shfaqjen e rrudhave te parakohshme.
  • Trajton ekzemat dhe cdo infeksion te lekures.
  • Ndihmon ne pastrimin e thelle te lekures.
  • Ndihmon ne zbutjen dhe zbardhimin e lekures.
  • Mbron lekuren nga mikrobet dhe sherben per pastrimin e makeup-it.
  • Mund te perdoret ne maskat kozmetike.
  • Ndihmon ne largimin e rratheve te zinj, fryrjen dhe irritimin e syve duke e vendosur si komprese poshte syve.
  • Mund te perdoret dhe si gargarë për infeksionet orale dhe mukozat e fytit.
SKU: uje-nga-trendafili-damaskut Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Uje Trendafili

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat