,

Vaj Anti Celulit me Vitamine E – Produkte Online

Furkan

1,650L

VAJ ANTI CELULIT ME VITAMINE E

Vaj Anti Celulit me Vitamine E

Vaji anti-Celulit me Vitamin E ka nje perberje te gjere me nje efekt te mire kundra celulitit.

Perdorimi |

Tundeni para perdorimit.
Aplikoni vajin anti celulit me Vitamin E, 3 here ne jave duke masazhuar zonen e kerkuar me levizje rrethore nga poshte lart dhe lereni te veproje 30minuta, pas 30 minutash shpelajeni me uje te bollshem.

Perberesit:

Vaji Susami, vaj dellinje, vaj rozmarine, vaj limoni, vaj trumze, vaji levander, vaji portokalli , vaj bimor i bajames se hidhur dhe Vitamin E.

Sasia 125ml

SKU: vaj-anti-celulit-furkan Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Furkan

LLoji

Vajra

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat