, ,

Vaj i farave te sheges – Hemani – Blerje online

Hemani

650L

VAJ I FARAVE TE SHEGES – HEMANI

Vaj i farave te sheges – Hemani

Ky vaj eshte perfekt per te gjitha llojet e lekurave pasi absorbohet lehtesisht nga lekura deri ne thellesi. Pershtatet per lekure te yndyrshme dhe me akne. Stimulon prodhimin e kolagjenit dhe i kthen lekures elasticitetin.

Efektet e tij | 

Rigjeneron lekuren si dhe eshte antioksidanti me i mire per lekuren.
Stimulon “keratinocitet”, qeliza te medha qe gjenden ne shtresen e jashtme te lekures. Kjo ndihmon per te rigjeneruar lekuren e demtuar duke i dhene nje pamje me rinore.

Ka veti anti-inflamatore dhe mbron lekuren kunder kancerit te lekures.

Sasia 30ml

SKU: vajifarave-te-sheges-hemani Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Hemani

LLoji

Vajra

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat