,

Vaj per rritjen e flokeve – Dabur Amla hair oil


  • Hidraton skalpin tuaj
  • Parandalon çdo demtim te flokeve
  • Kontrollon thinjat tuaja
  • Stimulon rritjen e shendetshme te flokeve

1,290L

VAJ NR. 1 NE BOTE  PER RRITJEN E FLOKEVE

Vaji Dabur Amla forcon floket tuaj , stimulon rritjen dhe kontrollon thinjat e parakohshme. Vaji i flokëve Dabur Amla ushqen skalpin dhe forcon fijet e flokeve, nga rrenja ne maje dhe ju jep fije te trasha, te gjata dhe me shkelqim.

Perberesi kryesor Amla njihet si rinovues natyral tradicional i flokëve, nxit rritjen e tyre dhe i jep volum flokeve.

Ndihmon ne riparimin e majave te ndara dhe i forcon ato.

VAJI AMLA NDIHMON NE RIPARIMIN E FLOKEVE TE DEMTUAR

Ushqyesit, vitaminat dhe mineralet e pranishme ne amla ndihmojne riparimin e flokeve te demtuar nga pjasteri , dekoloranti si dhe faktoret e ndryshem.

Ndihmon ne rritjen e qarkullimit te gjakut duke stimuluar ne rritjen e shendetshme te flokeve tuaj.

Vitamina C e amla prodhon proteina kolagjeni, i cili zvendëson qelizat e vdekura të folikulave te flokeve me qeliza te reja te flokeve.

PERDORIMI

Aplikoni nje sasi te mjaftueshme (deri në 10 ml) te vajit te flokeve Dabur Amla ne flokë dhe lereni pe 1 ore.  Masazhojeni mire vajin ne skalpin e kokes dhe me pas shpelajeni.

Rekomandohet te perdoret 3 here ne jave.

SKU: b2201357 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat