,

Ventilator ajri me kater flete Elektra ne shitje online

Elektra

2,500L

VENTILATOR AJRI ME KATER FLETE ELEKTRA

Ventilator ajri Elektra, ideale per shtepite tuaja ne ditet e nxehta te sezonit te veres.

Me nje fuqi te larte per freskimin e dhomave fale kater fleteve rrotulluese, mund te rrotullohet ose fiksohet ne pozicionin e deshiruar.

Ky eshte zevenduesi perfekt i nje kondicioneri te shtrenjte dhe me kursim energjie gjithashtu.

Shijoni ajrin e fresket gjate sezonit te veres me kete ventilator Elektra, shpejt dhe pa zhurma shqetesuese.


Nje game e gjere produktesh online ne iBuy.al – Qendra juaj e sigurte tregtare

SKU: C-5112113 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Elektra

color

Blu, White

LLoji

freskuese ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat