,

VGR Makine rroje per meshkuj | Hair Clipper

VGR

2,390L

VGR Makine rroje per meshkuj | Hair Clipper V 018

VGR Makine rroje per meshkuj | Hair Clipper

Makine rroje per meshkuj me karikues per perdorim me te lehte. Kokat me tehe te mprehta kane permasat 3 / 6 / 9 / 12 mm. Kokat jane te pandryshkshme dhe rezistente, per me teper lehtesi pas cdo perdorimi ju mund ti lani ato dhe me pas ti lejoni te thahen normalisht.
Cilesimet Kryesore |
Marka | VGR
Modeli | V-018
Koka te mprehta Celiku
Hair clipper me karikues
Tensioni | 100-240V / 50-60Hz
Koha e karikimit | 3 ore
Koha e perdorimit | 180 minuta
Fuqia | 10W
Menyra e pastrimit | Kokat e celikut mund te lahen
SKU: makine-rroje-vgr-v-018 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

VGR

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat