, ,

Video Baby Monitor me kamer HD ne shitje

Te ndryshme

9,490L

VIDEO BABY MONITOR ME KAMER HD

Video baby monitor me lente dhe teknologjine me te fundit FHSS 2.4GHz per lidhje super te qendrueshme,  pamje dhe ze cilesor dhe te qarte.

Qetesoni vogelushet tuaj gjate nates me zerin tuaj duke perdorur teknologjine me te perparuar te komunikimit me dy drejtime.

Me kete monitor mund te shikoni femijet edhe nese ndodheni jashte shtepise per shkak te funksionalitetit ne nje distance te larget prej 900 metrash.

Per me teper do te merrni njoftime per temperature te larte ose te ulet te dhomes ose te perdorni zmadhimin dixhital per te pare kur ka levizje.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E bardhe

LLoji

Kamer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat