,

Vrases insektesh me drite dhe vortex – Mosquito lamp

Nova

  • Mund te vendoset kudo.
  • Zhvendoset me lehtesi.
  • Pastrohet shume shpejt.
  • E perbere me drite LED.
  • Perdoret gjate nates edhe gjate dites.

1,290L

VRASES INSEKTESH ME DRITE DHE VORTEX

MOSQUITO KILLING LAMP eshte vrases me drite dhe vortex per insektet.

Ajo fal ndricim ne ambientet e baneses suaj edhe ne te njejten kohe e mban kete ambient te paster nga insektet apo mushkonjat e ndryshme te cilat jane shume te demshme per trupin edhe dhendetitn tuaj.

VRASES MUSHKONJASH ME DRITE LED

Kjo vrasese mushkonjash nuk ehste e demshme per kafshet edhe femijet tuaj.

Ajo nuk permban kimikate te demshme.

Mjafton qe ju te ndizni driten dhe ajo menjehere fale saj do te terheq te gjitha insektet edhe mushkonjat duke i mbajtur te grumbulluara ne te veten e saj.

Duhet qe here pas here te zbrazni kontierin e kesaj paisje.

Mjafton qe ta vendosni kete ne ambientin tuaj edhe edhe do te jeni ne gjendje te shijoni nje ambient te paster.

SPECIFIKAT

I vogël dhe i lëvizshëm.mosquito lamp led 24 h buy online in iBuy al

Zë pak hapësirë.

Drita Vjollcë LED.

Projektimi i energjisë: USB.

Permasat : 14cm x 14cm x 12cm.

Ideal per perdorim te brendshem edhe te jashtem.

Nuk permban toksina te demshme.

Mban mjedisin te paster.

Bli Online ne iBuy.al

SKU: L-205-036 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Nova

color

Black

LLoji

Llampe kunder Insekteve

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat