, ,

Well Home – Ngrohese me telekomande 32 inch

Well Home

  • Ngrohese me pult.
  • Dizajn praktik dhe komod.
  • I pershtatshem per cdo ambient.
  • Me tre nivele shpejtesie.

3,990L

WELL HOME – NGROHESE ME TELEKOMANDE 32 INCH

Ngrohese me telekomande elektrike – Well Home eshte ajo cka ju duhet ne ditet e ftohta ! 

Praktik  dhe bashkëkohor, një ngrohes elektrik vertikal është një mënyrë e shkëlqyer per te krijuar nje ambient te ngrohte dhe të rehatshëm në shtëpi.

Kjo ngrohese ka nje dizajn praktik  për t’iu përshtatur hapësirës tuaj dhe dekorit te shtepise, qoftë modern apo tradicional.

Ju ofron jo vetem ngrohje por dhe ajer te paster ndryshe nga ngrohese te tjera te cilat duket se thajne ajrin e ambientit dhe krijojne parehati. 

Ngrohesja ka tre opsione per ngrohtesine qe ju deshironi, gjithashtu vjen e pajisur  ne paketim me telekomande. Gje qe ju ofron komoditetin ta komandoni nga divani juaj.

Nje alternative ngrohjeje shume e mire dhe e efektshme ju  ofron  mënyra inovative për të krijuar ajër ftohës dhe ngrohes me ndjenjën e freskise në shtëpinë tuaj .

Karakteristika:

Tensioni 110- 240V, 50Hz / 60Hz
Fuqia 50W-60W
Zgjedhja e shpejtësisë: 3 opsione
Komandim me pult
Kohëmatësi 7.5 orë
Zhurma e ulët dhe kursimi i energjisë
Kabëlli i telit të energjisë: 1.50m pa përjashtuar spinën

 


Bli mire dhe lire –  Bli ne iBuy.al!

 

SKU: ngrohese-me-telekomande Kategori: , ,
brands

Well Home

color

Black and Grey

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat