,

Wireless Mouse – W330 – Bli Online


1,500L

WIRELESS MOUSE – W330 – BLI ONLINE 

Mouse pa fish dhe kabell, me shpejtesi precize.

I pajtueshëm me Windows Vista / 7/8/10, MAC OSX, Linux Kernel 2.6+, Chrome OS

3 butona, dizajn ergonomik

Dizajn kompakt dhe materiale cilësore

Ngjyra e zezë

Ndërfaqja: 2.4GHz wireless

Rezolucioni: 1600 dpi


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: wireless-mouse-w330 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat