,

Wireless Router Dual band Sprint ASUS AC1750

Asus

5,900L

WIRELESS ROUTER DUAL BAND SPRINT ASUS AC1750

Router Wireless nga marka e njhur ASUS me dy banda, per lojera dhe transmetim pa nderprerje.

1GHz CPU fuqizon teknologjine Wi-Fi 3×3 802.11ac me bande te dyfishte per shpejtesi deri ne 1750Mbps dhe mbulim te gjere.

Zona e mbulimit me vale te ketij routeri perfshin deri ne  3,000 metra katrore.

Duke perdorur aplikacionin intuitiv ASUS router ju mund te monitoroni dhe menaxhoni me lehtesi rrjetin tuaj nga pajisja juaj celular.

Ruteri suporton  sistemin operativ – Linux, Windows 8, Windows 10, Windows 7, Mac OS X ose me i larte, Windows 8.1, Windows XP.

Portat e integruara USB 3.0 dhe 2.0 mundesojne ndarjen ne te gjithe rrjetin tuaj dhe qasjen ne skedar ne distance me mbeshtetjen e AiCloud 2.0.


Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: wireless-router-dual-band-sprint Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Asus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat