, ,

Xham i mbrapem per iphone | Baseus | Ne shitje online

Baseus

1,290L

XHAM I MBRAPEM BASEUS SGAPIPH65-AB-MO2

Xham i mbrapem BASEUS per iphone 

Xham me mbrojte te plote dhe te qendrueshme. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash. Siperfaqja eshte e veshur me vakum.
Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
 
Cilesimet kryesore | 
  • Xham mbrojtes per xhamin e mbrapem.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet .
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate. 

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

 

SKU: xham-i-mbrapem-per-iphone Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat