-51%
, ,

Xham i temperuar 6d Erturo per Samsung Seria J

Erturo

490L 1,000L

XHAM MBROJTES ERTURO PER SAMSUNG SERIA J

Xham mbrojtes i temperuar per Samsung Seria J | 6D Erturo

Xham me mbrojte te plote dhe te qendrueshme. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash ne ekranin  tuaj. Siperfaqja eshte e veshur me vakum, lexon lehtesisht gjurmen e gishterinjve. E bute ne prekje dhe nuk krijon probleme kontakti me ekranin.
Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Nuk do te dallohet pothuajse fare vendosja e tij mbi ekranin tuaj origjinal.
 
Cilesimet kryesore | Xham Mbrojtes i temperuar 6D
  • Xham mbrojtes 6D.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate. 
  • Ultra i holle dhe pamje HD. 
  • Xham i pershtatshem per samsung J3 2017, J4 2018, J52017, J5 PRIME, J7 2017, J7 PRIME.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-6d-erturo-per-samsung-j Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Erturo

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat