-59%
, ,

Xham i temperuar per Telefona Xiaomi – Blerj online

Te ndryshme

290L 700L

XHAM MBROJTES PER TELEFONA XIAOMI

Xham mbrojtes i temperuar per telefona Xiaomi

Cilesimet Kryesore | 
  • Mbron ekranin nga goditjet dhe gervishtjet e ndryshme.
  • Mund te shkruani dhe luani lojera lehtesisht, njesoj si te prekni ekranin e tij baze. 
  • Transparet.
  • Super i lehte dhe ultra i holle. 
  • Xham mbrojtes, i forte, i temperuar dhe i sigurte per perdorim. 
  • I perputhshem me Redmi Note 2, Redmi Note 3, Redmi Note 4, Redmi Note 5, REdmi Note 5A, Redmi Note 5Pro, Redmi Note 6, Redmi Note 6 Pro, REdmi 6A, Redmi Pro, Note 4X, Redmi 4A, Redmi 3X, Redmi 4X, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5A Prime, REdmi 5S, Redmi 5 Plus, Redmi 5 Pro, Redmi 6, Redmi S2, Mi Max, Mi Max 2, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi Note, Mi Note 2, Mi A2, Mi A2 Lite, Mi 5, Mi 5A, Mi 5C, Mi 5S, Mi 5X, Mi 6, Mi 6x, Mi 6 Plus, Mi 7, Mi 8, Mi 8SE, X2S, Pocophone F1.

    Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-i-temperuar-per-xiaomi Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat