, ,

Xham i temperuar mbrojtes per Samsung Seria S | M | Note

Te ndryshme

290L

XHAM  I TEMPERUAR SAMSUNG SERIA S | M | NOTE

Xham mbrojtes i temperuar per Telefonat e markes Samsung Seria S/M Note

Mbrojtje ekstreme per ekranin e telefonave tuaj. Mbroni ekranin tuaj nga gervishtjet e celesave dhe objektet e tjera te ngurta ose siperfaqe gerryese.Eshte krijyar per te perballuar cdo demtim qe telefoni juaj mund te marr. Pamja e ekranit tuaj do te jete e paster si nje kristal. Nuk eshte e kompromentuar. Transparence HD me nje veshje oleofobike superiore. I holle dhe njekohesisht mburoje  e forte, e ndertuar nga xhami 100% real me ngurtesi 9H.

Instalimi i tij eshte i lehte pa flluska ndermjet tij.

 
Cilesimet kryesore | 
  • Xham mbrojtes i temperuar
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Transparente dhe pamje HD.
  • Rezistente me forte 9H. 
  • Xham i perputhshem per S3 mini, S4 mini, S5, M10, M20, M30, NOTE 2, NOTE 3 , NOTE 4 , NOTE 5.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: xham-mbrojtes-per-samsung-s-m-note Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat