, ,

Xham mbrojtes per iPad Apple – Full 2.5 Erturo

Erturo

990L

XHAM MBROJTES – IPAD APPLE – ERTURO

Xham Mbrojtes per Apple iPad Full 2.5D

Cilesimet Kryesore 

  • Xham mbrojtes per ipad Apple Ultra i holle.
  • Fleksibel dhe mbulon gjithe ekranin e ipad.
  • Xham i forte dhe i sigurte per perdorim. 
  • Nuk humbet cilesine e tij me kalimin e kohes. 
  • Siperfaqe totale e lemuar.
  • Vendoset lehtesisht.

Specifikimet | Xham mbrojtes per iPad

Xham mbrojtes 2.5D

Marka: Erturo

I pershtatshem per Apple Ipad

Fortesia: 9H

Fleksibel per iPAd Mini4, iPad 2/3/4/5/6, PRO 9.7’ (2018), PRO 10.5’ (2017), PRO 11’ (2018).

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-per-ipad-apple-erturo Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Erturo

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat