Xham mbrojtes per iPhone – Baseus – Ultra i holle

Baseus

790L

XHAM PER MBROJTJE BASESUS SGAPIPH61S-GS02

Baseus Xham mbrojtes Ultra i holle

Xhama mbrojtes qelqi i plote Basesus me ekran premium te nje cilesie te larte. 

Mbrojtes i holle xhami prej 0.15mm dhe me xham shtese 9H dhe ndjesi prekje te rehatshme.
 
Siguroni mbrojtje te shkelqyeshme dhe te plote mbulimi ndaj gervishtjeve, goditjeve dhe papastertive. Eshte i lehte per t’u aplikuar. Nje aksesore i montuar ne menyre perfekte me ngjitje te siperfaqes. 
 
Fale nje procesi te ngurtesimit sekondar xhami eshte rritur ne qendrueshmerime 45%. Dizajn i tij eshte i papershkueshem nga uji, i sigurt dhe nuk demtohet . 
Mbrojtje e mahnitshme per ekranin tuaj.
 
Veshje speciale oleofobike e cila siguron gjurmet e gishterinjve. 
Produkte te shumellojshme per Smartphone & Tablet ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online
SKU: xham-mbrojtes-basesus-ultra-i-holle-gs-02 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat