, ,

Xham mbrojtes per telefon Huawei i temperuar | Seria Honor

Erturo

290L

XHAM MBROJTES PER TELEFON HUAWEI | HONOR

Xham Mbrojtes per telefon Huwaei | Honor i temperuar | Erturo

Mbrojtje ekstreme per ekranin e telefonave tuaj. Mbroni ekranin tuaj nga gervishtjet e celesave dhe objektet e tjera te ngurta ose siperfaqe gerryese.

Eshte krijiar per te perballuar cdo demtim qe telefoni juaj mund te marr. Pamja e ekranit tuaj do te jete e paster si nje kristal. Nuk eshte e kompromentuar. Transparence HD me nje veshje oleofobike superiore. 
E holle dhe njekohesisht mburoje  e forte, e ndertuar nga xhami 100% real me ngurtesi 9H.
 
Instalimi i tij eshte i lehte pa flluska ndermjet tij.

 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per telefon Huawei 
 
  • Xham mbrojtes i temperuar
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Transparente dhe pamje HD.
  • Rezistente me forte 9H. 
  • Xham i perputhshem per HONOR 3, HONOR 5, HONOR 5A, HONOR 5C, HONOR 5X, HONOR 6A, HONOR6X, HONOR 7 HONOR 7A, HONOR 7A, HONOR 7C, HONOR 7S, HONOR7X, HONOR 8, HONOR 8X, HONOR 8 LITE, HONOR 8 PRO, HONOR 9, HONOR 9I, HONOR 9 LITE, HONOR 9N, HONOR 9 MINI, HONOR 10 etj. 

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: xham-mbrojtes-per-telefon-huawei-honor Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Erturo

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat