, ,

Xham mbrojtes per telefon Nokia | Erturo | Dyqan online

Erturo

290L

XHAM MBROJTES PER TELEFON NOKIA | ERTURO

Xham mbrojtes i temperuar per telefona Nokia | Erturo 

Mbrojtje ekstreme per ekranin e telefonave tuaj. Mbroni ekranin tuaj nga gervishtjet e celesave dhe objektet e tjera te ngurta ose siperfaqe gerryese.

Eshte krijiar per te perballuar cdo demtim qe telefoni juaj mund te marr. Pamja e ekranit tuaj do te jete e paster si nje kristal. Nuk eshte e kompromentuar. Transparence HD me nje veshje oleofobike superiore. 
E holle dhe njekohesisht mburoje  e forte, e ndertuar nga xhami 100% real me ngurtesi 9H.
 
Instalimi i tij eshte i lehte pa flluska ndermjet tij.

 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per telefon Nokia
  • Xham mbrojtes i temperuar
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Transparente dhe pamje HD.
  • Rezistente me forte 9H. 
  • Xham i perputhshem per N2, N2.1, N3, N3.1, N3.1 PLUS, N5, N5.1, N5.1 PLUS, N6, N6.1, N6.1 PLUS, N7.1, LUMIA 1, LUMIA 2, LUMIA 3, LUMIA 5, LUMIA 6, LUMIA 7, LUMIA 7 PLUS, LUMIA 8, LUMIA 8 SIROCCO, LUMIA 9, LUMIA 435, LUMIA 530, LUMIA 532, LUMIA 535, LUMIA 540, LUMIA 550, LUMIA 820, LUMIA 830, LUMIA 850, LUMIA 930 LUMIA 950, LUMIA 1020, LUMIA 1320, LUMIA 1520, LUMIA A6 2018, LUMIA A7 PLUS, 640 XL, 950 XL, X, X5, X6, XL.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: xham-mbrojtes-per-telefon-nokia Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Erturo

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat