, ,

Xham mbrojtes si pasqyre 8D – i temperuar per iphone

Te ndryshme

890L

XHAM MBROJTES SI PASQYRE 8D

Xham mbrojtes si pasqyre 8D i temperuar per iPhone 

Xham me mbrojte te plote dhe kornize. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash ne ekranin  tuaj. Siperfaqja eshte e veshur me vakum, lexon lehtesisht gjurmen e gishterinjve. E bute ne prekje dhe nuk krijon probleme kontakti me ekranin.
Forme e re nano e pershtatur per performance te persosur. Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Nuk do te dallohet pothuajse fare vendosja e tij mbi ekranin tuaj origjinal.
 
Cilesimet kryesore | 
 
  • Xham si pasqyre.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate. 
  • Rezistente me fortesi 9H. 
  • Ultra i holle dhe pamje HD. 
  • Xham i pershtatshem per iphone 7/8 7 PLUS, 8 PLUS, X, XS, XS MAX.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-si-pasqyre-8d Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat