, ,

Xhel hidratues me vitamin C


  • I jep lekures shkelqim
  • Stimulon prodhimin e kolagjenit
  • Rikthen elasticitetin e lekures
  • Hidraton lekuren
  • Lufton plakjen

1,190L

XHEL ME VITAMIN C PER LEKURE TE SHENDETSHME

I pasur me vitamin C e ben lekuren me te shendritshme,  zvogëlon njollat ​​e errëta, ushqen lekuren dhe i jep pamje rinore.

Hidraton deri ne thellesi lekuren dhe i jep ndjesi freskuese.

NDIHMON NE STIMULIMIN E KOLAGJENIT

Ekstraktet e vitaminës C i japin shkelqim dhe rigjallerim deri ne 7 here  me shume.

Ndihmon në stimulimin e sintezes se kolagjenit per te luftuar shenjat e plakjes.

Efektiv ne rritjen e elasticitetit te lekures.

 

Jepini lekures suaj pamjen qe deshironi.

SKU: b2201351 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat